Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rozpoczynamy nabór artykułów do 23. tomu Rocznika "Modus. Prace z historii sztuki / Art History Journal"

do początku lipca 2023

Wraz z zbliżającym się zakończeniem prac wydawniczych przy 22. tomie czasopisma, Redakcja "Modusa" zaprasza wszystkich zainteresowanych, do składania propozycji tekstów do 23. tomu Rocznika "Modus. Prace z historii sztuki / Art History Journal".

Teksty prosimy przesyłać do 2 lipca2022 na adres redaktora naczelnego lub redaktora prowadzącego

Przypominamy, że w zakładce "Informacje dla Autorów" można znaleźć ogólne zasady wydawnicze jakimi kieruje się redakcja "Modusa", zasady opracowania tekstów składanych do Rocznika oraz zasady recenzowania i szczegółowe kryteria kwalifikacji tekstów.

Czasopismo "Modus. Prace z historii sztuki / Art History Journal" jest wydawane w wersji dwujęzycznej polskiej i angielskiej, w wolnym dostępnie w Internecie, jest indeksowane m.in. w bazie ERIH+ oraz znajduje się na liście ministerialnej czasopism naukowych.

Serdecznie zapraszamy!